آشنایی با شرکت

آشنایی با شرکت - الکتروموتور عبداللهی

 

فروشگاه اینترنتی الکتروموتور عبداللهی

 

فروشگاه الکترو موتور عبداللهی بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی الکتروموتور و الکتروپمپ در کشور، با تجربه ۵۰ سال خدمت رسانی در این عرصه، با گستره‌ای از کالاهای مورد نیاز در زمینه خانگی و صنعتی برای کاربران و مشتریان خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که این فروشگاه از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد. و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، به ویژه کالای تخصصی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

فروشگاه الکترو موتور عبداللهی با هدف ارتقاء سطح انتخاب و ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه ی فعالیت های خود قرار داده است. ارسال سفارش به تمام نقاط ایران، ایجاد ساختار گارانتی منطبق با تفکر مشتری ، ایجاد اعتماد از خرید اینترنتی و پشتیبانی از مزایای اصلی خرید اینترنتی در این فروشگاه محسوب می‌شود. امید داریم با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، حافظ ارزش پول شما در هنگام خرید از فروشگاه باشیم.

 

ویژگی های الکتروموتور عبداللهی:

·   کاهش هزینه های توزیع و خرید

·   پشتیبانی مشتریان و ارسال کالا در سریعترین زمان ممکن

·   پرداخت در محل

·   تضمین بهترین قیمت

·   ۷ روز ضمانت تعویض و بازگشت کالا

·   خدمات پس از فروش

 

ارزش های الکتروموتور عبداللهی:

·   اخلاق مداری

·   برآورده سازی نیاز

·   نظم و انضباط

·   قانون مداری

·   سرعت در انجام امور

·   مسولیت پذیری